| Gruxifoxy04 a întrebat:

Daca ii fac sex oral iubitului meu inseamna ca nu mai sunt virgina? Din cate stiu dupa ce faci sex nu mai esti virgin, dar conteaza ce fel de sex? Dau funda

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Virgina nu o sa mai fi atunci cand penisul iubitului tau va fi introdus in vaginul tau. Si daca ii faci sex oral lui sau invers nu inseamna ca nu mai esti virgina. Bafta

4 răspunsuri:
| Plato a răspuns:

Fizic da, spiritual nu.

| QElenaBoghiu a răspuns:

Tehnic vorbind daca faci sex oral unui baiat esti inca virgina fiindca atat timp cat nu exista penetrare nu se rupe himenul. Practic vorbind, o data ce-ai facut sex, de orice fel ar fi el, nu mai esti virgina.

| MademoiselleCosmina a răspuns:

Tot esti virgina, practic. Depinde cum privesti tu situatia. Oralul e tot sex, deci tu poti sa alegi daca te vei mai considera virgina sau nu.

| CheluMarian a răspuns:

Daca faci sex cu pireu nu mai esti virigna! da ce chiala esti!