| DARLINGx a întrebat:

Dacă îmi plac și băieții și fetele înseamnă că pot fii gay?

Răspuns Câştigător
greece12
| greece12 a răspuns:

In principiu,esti bisexual.
Numai ca poti sa inclini spre ce iti place mai mult si atunci poti deveni gay sau nu.
Din bisexual, da, poti deveni gay, din gay insa, nu prea poti deveni bisexual.
Oricum natura ta hotaraste ce esti din punct de vedere sexual.

9 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Nu. Inseamna ca esti indecis.

| ania a răspuns:

Înseamnă că ești păcătos ca noi toți ceilalti.Toti avem o natură păcătoasă si avem potențial în diverse grade pentru toate încăcălcările posibile ale constiinței, lăcomia pentru trupurile altora indiferent de sex nefăcând excepție. Poți fi bisexual înaceeasi măsură in care poți fi adulterin. Oricine poate deveni curvar, homosexul / lesbiană, bisexual, zoofil, necrofil numai să vrea sa fie deschis la idee, daca se și uita la filme de genul e aproape pierdut.Dar orice implicare sexuala in afara de cea cu partenerul de căsătorie e taxată de conștință, aduce vinovăție,, bleestem, poate si boli cu transmitere sexuala și nefericire pe termen lung. Creatorul ce interzice și taxează.

| Violleta2022 a răspuns:

Vad ca esti virgin si nu ai avut nici o partida sexuala, deci nu ai de unde sa stii daca esti gay, bisexual sau normal pana nu-ti incepi viata sexuala cu toate tipurile.

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Nu au cum să îți placă la fel.

| mentholinks a răspuns:

Pana nu ti-o tragi cu ambele sexe nu poti trage nicio concluzie. Mintea deseori ne joaca feste.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Inseamna ca esti bisexual

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bisexual mai degrabă.

| GouDidodino a răspuns:

Ești gay obosit

| Together a răspuns:

Esti bi. Cel mai bun loc din punctul meu de vedere, ai piata cea mai larga.