| ThatWeirdFuck a întrebat:

Va plac baietii / fetele cu tatuaje?

14 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Cât timp nu e un tatuaj cu numele fostei iubiri, e ok. laughing

| Meryem027 a răspuns:

Da, îmi plac băieţii cu tatuaje, sau mai bine zis cu tatuaj, căci ştii cum e, ce-i prea mult strică! Iar la fete, ce să zic, din punctul meu de vedere arată bine, însă o fată serioasă niciodată nu o sa aibă tatuaj.

| ThatWeirdFuck explică (pentru Meryem027):

Ce legatura are seriozitatea cu un desen / un text inscriptionat pe piele?

| beautifulkiss a răspuns:

Sincer nu prea, dar daca are un tatuaj mic si frumos atunci mergehappyNu-mi plac barbatii cu multe tatuaje sau un tatuaj mare...

| blackcat99 a răspuns:

Nu.

| SchiZz20CMrecords a răspuns:

De ce nu
dar sa nu fie un tatuaj pe tot corpu alea le detest
si eu am un tatuaj mic intr-un loc mai ascuns.Intotdeauna am fost pasionata de lucruriile cu un aer de ´mister´ si sa nu sara din prima in ochii.
Acum fiecare alege ce-i place

| anss23 a răspuns:

Da,nu am nimic împotriva lor.Nu cred că are vreo legătură cu seriozitatea unei persoane, îţi faci un tatuaj dacă simbolizează ceva pentru tine şi vrei să-ţi aminteşti mereu de un anumit lucru sau o experienţă, nu e nimic ciudat în asta.

| missoriginal a răspuns:

Nu prea, de fapt deloc.Mie mi se pare ca doar iti murdaresti pielea cu desene sau mesaje carora in timp li se sterge culoarea si arata foarte urat pe piele.
In fine, asta e parerea mea...

| positivity a răspuns:

Îmi plac mult tatuajele care sunt frumos lucrate, nu cele făcute în grabă. Un tatuaj frumos, ar arăta bine pe oricine, fie el fată sau băiat.
http://weheartit.com/entry/36452095
http://weheartit.com/entry/36450878/via/Carolinilorac
http://weheartit.com/entry/36454787

| Xtadelo a răspuns:

Depinde de tatuaj. happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da. Îmi plac băieţii cu tatuaje.
Văzând peste tot fluturi, stele, bufniţe, dragoni şi alte căcaturi, un tatuaj cu mesaj mi se pare cel mai potrivit.
Vreau să îmi fac unul după ce termin liceul.

| 35zone a răspuns:

Da,imi plac tatuajele bine lucrate, care transmit ceva, nu cele mici, inimioare, floricele bla bla bla

| GlamiXD a răspuns:

Mie da. :d
Pot spune ca ador baietii cu tatuaje. :d

| Ilovekendallandkylie a răspuns:

Da. Iubitul meu are tatuaje. nu stiu cate, are si mici si mari laughing. Mi se par dragute si nu inteleg de ce multa lume este sceptica cu privire la tatuaje, nu te schimba cu nimic un tatuaj, iti ofera tie satisfactie ca ai ceva simbolic pe corpwinking