| anonim_4396 a întrebat:

Am o intrebare:Travestitiilor le plac baietii sau fetele?

4 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Depinde de sexul persoanei travestite. Si in cazul travestitilor atractia sexuala se manifesta in general fata de sexul opus, insa si in cazul lor poate sa apara lesbianismul sau homosexualitatea. Deci intrebarea ta nu are logica in modul ei de formulare. Sanatate!

| Drimmero a răspuns:

Sunt interesati doar de cei ca ei... costumat in femeie cand tu esti barbat!
Din moment ce sunt ''femei'', se uita dupa barbati. Dar se vede de la o posta cat de mutilati sunt din cauza operatilor si din cauza contrastului barbat/femeie, ii recunosti imediat.

| RAY a răspuns (pentru Drimmero):

Nu mereu e asa,am vazut un barbat care a ramas fara penis da tot de femei i place,lumea e ciudata,haotica, iirationala, grabita, prostitia, traim intro lume cretina

| Drimmero a răspuns (pentru RAY):

Absolut handicapata lumea asta! Unii sunt setati pe 0 ratiune.