| pissi_8742 a întrebat:

Pentru baietii. va plac fetele bronzate?

9 răspunsuri:
PsihoSex
| PsihoSex a răspuns:

Da, dar avand in vedere cat de nociv e Soarele, mai bine o "bronzez" eu, facandu-i masaj cu o lotiune autobronzanta!

| User a răspuns:

Nu neaparat. Bine, nici albe ca branza...

| AndaWest a răspuns:

Te referi la indiromancelaughing

| PhaseMorphXR a răspuns:

Depinde... bronzate la piele sau la neuroni?

| baiatulxboyx a răspuns:

Mie unul mi-e indiferent.

| Heng a răspuns:

Da... imi plac fetele mai inchise...

| pjr a răspuns:

Imi place mult mai mult o fata bronzata decat una alba ca si branza.

| whiteweed a răspuns:

Dar cui nu ii plac spune-mi tu mie

| myreluca12 a răspuns:

Da pe mine una ma prinde soarele imediat.si mai ales sa fii bronzata si sa te dai cu un ulei iti luceste pielea si sta fain. da e o parte nasoala aici uni fac misto si cred ca esti de etnie romma.dmne ce inculti daca esti bronzata inseamna ca eti tiganca. oricum pe mine nu ma deranjeaza caci stiu ca altele dau bani buni ca sa se faca la solar.iar eu nu ma duc nici la plaja ma mandresc pentru ca toate ar vrea sa aiba bronzul meu.