| 123456789123456789a a întrebat:

Daca imi place de o fata cum sa procedez sa o intreb pentru ca stiu sigur ca si eu ma place dar nu stiu cum sa procedez cand ma duc la ea sa o intreb ii zic alctceva pentru ca nu pot sa ii zic sa o invit la un suc ceva cum sa ii zic ca sunt disperat dupa ea

3 răspunsuri:
| Zenithf a răspuns:

Pentru inceput, zicand ca iti place, te referi la exterior. Nu te intereseaza sa afli, mai intai, mai multe despre ea, ce fel de persoana este, cum este familia ei, ce pasiuni are, ce urmareste sa faca in viitor?
O cale foarte buna de a te apropia de ea este sa o intrebi despre asemenea lucruri, prin asta arati ca esti interesat de ea si o sa-i starnesti si ei interesul. Acesta ar fi primul pas.

| NoSmile a răspuns:

Buna!
Intai incearca sa te apropii de ea,ca amic.
Apoi o vei invita in oras,la un suc,in parc la o plimbare,la o terasa,oriunde, nu conteaza locul in mare parte ci ca esti cu ea.
Dupa ce comunicati putin, ii prinzi fata in palme si-i marturisesti ca o placi si iti doresti o relatie, apoi o saruti.
Nu-i spune ca esti disperat dupa ea, sau chestii de genul. Doar o vei speria. Trebuie sa fi rezervat si putin misterios.
Succes!
Si lasa-ti emotiile acasa!

| Adryan17 a răspuns:

Daca o inviti la suc nu va zice nimeni ca esti disperat dupa ea. Poarta-te normal, daca iti place sa petreci timp cu ea, invit-o la o plimbare in parc sau prin locuri mai romantice. Totul va veni de la sine daca si ea te place.