| NooneLikesMe a întrebat:

Salut TPU
Vreau si eu sa va cer un sfat,o parere:m-am indragostit de o fata, si sunt cam 80% ca si ea ma place,dar vreau sa stiu sigur,cum pot sa procedez.-s-o intreb, sau cum?

Răspuns Câştigător
| DrLaw a răspuns:

Deci si eu am fost cam in acceasi situatie ca tinebig grin
Ei bine tot ce trebuie sa faci este sa astepti un moment in care esti doar tu si ea si atunci sa o intrebi.
Un alt lucru care iti poate arata ca te place este felul in care te priveste si felul in care se comporta cu tine prin preajmabig grin
Ai grija la detaliile astea s-ar putea sa-ti dea imformatii pretioase daca te place sau nu.
Sper ca te-am ajutatbig grin

| NooneLikesMe explică (pentru DrLaw):

Ms mult, m-ai ajutat, nici nu stii cat... mersi mult, Bft in dragostelaughing)

4 răspunsuri:
| JiTerra a răspuns:

Uneori.e evident cand cineva te place. Poti pune un coleg s-o intrebe de cine ii place. Sau nu stiu jucati adevar/provocare laughing chiar daca va minti laughing

| Mikiiiiiii a răspuns:

Deci si eu am fost cam in acceasi situatie ca tine
Ei bine tot ce trebuie sa faci este sa astepti un moment in care esti doar tu si ea si atunci sa o intrebi.
Un alt lucru care iti poate arata ca te place este felul in care te priveste si felul in care se comporta cu tine prin preajma
Ai grija la detaliile astea s-ar putea sa-ti dea imformatii pretioase daca te place sau nu.
Sper ca te-am ajutat