| anonim_4396 a întrebat:

Daca in pasarica a bagat decat degetul si penisul putin, nu de tot e posibil sa nu mai fi virgina?

18 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

100% nu mai esti virgina. o penetrare cu penisul de 5 mm si cu durata de o secunda este absolut suficienta pentru a depais orice himen din lume. Nici nu se pune problema de virginitate, esti femeie in toata regula. 20% din femei nu sangereaza la primul contact sexual, asa ca asta chiar nu conteaza absolut deloc.

| WweEdge a răspuns:

Te-a durut... ti-a curs sange?

| Laurentiu_4547 a răspuns:

A curs sange?

| andeea6655 a răspuns (pentru Laurentiu_4547):

Dar daca a bagat putin penisul pe zi ce trece cate putin e posibil sa nu fi curs sange si sa nu mai fi virgina?

| Laurentiu_4547 a răspuns (pentru andeea6655):

Du-te la un ginecolog cel mai bine.

| ImiPlaceSaEnervezLumea a răspuns:

Da este posibil sa nu mai fii virgina!

| andeea6655 a răspuns (pentru ImiPlaceSaEnervezLumea):

Da dar nu a curs sange deloc....si el a zis ca nu s-a intamplat nimic ss ca totul e ok?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ce jocuri mai aveti si voi, generatia asta care vine...

| Rebecca009 a răspuns (pentru anonim_4396):

Tu ce generatie esti? Care astepta sa i se cante sub balcon?

| anonim_4396 explică (pentru Rebecca009):

Nu fetita, dar nu inteleg rostul actiunii " a bagat penisul putin". Ori faci ori nu, nu faci cu jumatati de masura laughing

| Guby a răspuns:

Scuzati ca intervin dar daca imi incep viata sexuala si ma voi dezvirgina imi va curge sange?

| Laurentiu_4547 a răspuns (pentru Guby):

Acum iti raspunde un baiat eu din cate stiu si din cate am citit nu iti mai curge ca doar odata te dezvirginezi

| Daianna_Ioanna_1994 a răspuns (pentru Guby):

Depinde..cum te dezvirgineaza. dar tot curge putin sange..si ai dureri dar te'am spus depinde cum te dezvirgineaza.

| mihaisTar a răspuns (pentru Guby):

Da 100 %!

| andeea6655 a răspuns:

Nu nu a curs sange...

| Sorinel2586 a răspuns:

Daca nu ti s.a rupt himenul mai esti virgina, dar sufleteste nu mai esti.

| mihaisTar a răspuns:

100 % numai ai cum sa fi virgina!
Daca esti femeie usoara!