| euforia a întrebat:

Daca in trecut m-am masturbat cu un vibrator, fara sa intretin relatii sexuale este posibil sa mai fiu virgina chiar daca nu a curs sange iar faptul sa repetat de multe ori?

16 răspunsuri:
| I'mPerfect(a)! a răspuns:

Vibratorul te-a dezvirginat!
Ce mod de a-ti incepe viata sexuala... God!
Nu mai esti virgina nici moral, psihic, fizic! Doar ca n-ai facut-o cu un OM!

| Anca a răspuns:

E ca si cand intrebi : "Daca un obiect de marimea unui penis mi-a intrat in vagin mai am himen? "

Nu il mai ai, si normal ca nu!
Daca e un plastic sau piele pe piele nu-i tot penetrare?

Virgina esti, dar himen nu mai ai!
Pt ca virginitatea consta in actul sexual intretinut cu o persoana de sex opus, nu cu un vibrator!
La fel cum intrebarea : " Daca am facut sex oral mai sunt virgina? " Raspunsul corect fiind : NU, nu mai e virgina, desi are himen. Pt ca a practic o forma de sex!

| Anca a răspuns:

Tomcruise draga, virginitatea in PRIMUL rand tine de contact sexual, NU de MASTURBARE!

Ea s-a masturbat. Daca si-a rupt himenul nu o poti numi ca nu mai e virgina psihic!
Si virginitatea inseamna o persoana care nu a facut sex! EA n-a facut! Daca fiziologic ea nu mai e virgina, mental continua sa fie!

Asta nºai inteles TU!

| Anca a răspuns:

@tomcruise, asadar o intrebare pentru tine : Ea ce ii va spune acum unui viitor partener de ex.

Ca nu mai e virgina. OK! Si cauza?
Nu-i va putea spune ca a dezvirginat-o altu, ca nu e asa.
Deci nu a atins-o nici un alt barbat!

E ciudat, dar asta e! Himen nu mai are, dar virgina continua sa fie pana la primul act sexual! ( cu un barbat )

| Anca a răspuns:

Cea mai amuzanta replica a ta din postare a fost : Sunt mai mare ca tine si am auzit multe laughing)))))))))

| Hombre a răspuns:

Chestiunea nu este bine inteleasa.Depinde cat l-ai bagat. Te poti masturba si sa ai orgasm fara sa introduci toata scula. Daca te autodezverginai trebuia in mod normal sa simti ceva durere ori in cazul tau asa ceva nu afirmi. Exista de asemenea la unele fete himenul foarte elastic si se cunosc cazuri care in urma actului sexual a ramas tot virgina problema rezolvanduse pe cale chirurgicala.Deci sansa de a fi virgina e mai mare decat a nu fi.Sa auzim de bine.

| SexyChick a răspuns:

Fizic numai esti virgina straight face
poate doar daca ai himen elastic ceea ce nu prea credhee hee
dar psihic esti pentru ca nu ai facut inca sex tongue

| radu75 a răspuns:

Cand va aud cu prostiile astea, pai daca si a bagat un vibrator cum dumnezeu sa mai fie virgina. Dezvirginarea nu se produce cand intretii contact obligatoriu numai cu o persoana de sex opus. Dezvirginarea se produce cand a-ti introduci in mod repetat, vibrator, spray, castravete, banana sau orice, dezvirginarea se face odata cu ruperea himenului la fete si ruperea atei la barbati. Ca ea mai are inca in minte ideea ca nu a penetrato nici un mascul, asta e altceva, psihic mai este pana o va face cu un partener dar fizic la nivelul vaginului ea nu mai este virgina. Voi tot trageti intruna ca mai e virgina chiar daca si a bagat vibratorul de atatea ori, pai cand va avea primul contact sexual el va spune, vai ce stramta esti(scuze pentru expresie) el a-si va da seama din start ca nu mai e virgina si ca "intra ca n branza". Te intreb eu acum, cine a dezvirginato? El sau vibratorul? De fapt in ce consta virginitatea asta? Ca barbatul sa vada, sa simta ca totul e intact acolo jos, nu? Raspuns: nu mai esti virgina, poti merge si la medic, va spune ce am zis eu.

| radu75 a răspuns:

Si el o va crede anca? asta i intrebarea!

| radu75 a răspuns:

Citeste mai bine postarea mea si vei vedea ca eu nu am afirmat nici odata ca ea psihic nu mai este virgina, repet, psihic(in mintea ei ) da, mai este virgina, dar asta va continua toata viata sa creada, doar ea! cel cu care va avea primul contact sexual din viata ei poate nu va crede, sau poate da, eu stiu? important e ca ea nu mai e cum a facut o maicasa, da? deci.nu mai este virgina, ea in mintea ei chiar daca nu va avea un partener cu care sa intretina un raport sexual normal, poate sa creada si la 74 de ani ca este virgina! ai inteles, nu mi poti spune mie despre lucrurile aste, sunt mai mare ca tine si am auzit multe! i ti mai dau un exemplu, sa i spuna mamei sale: mama eu stii ce am facut? m am masturbat de vreo 2-3 ori cu un vibrator si cred ca mi am rupt himenul, ce fac? iar maicasa o sa zica: stai linistita fata mamii, bine ca esti inca virgina, intacta, asa cum te a lasat natura! eei? cum e?

| tuska a răspuns:

Nu -i nevoie sa ti curga sange la dezvirginare,
atata timp cand introduci vibratorul in vagin si intra, crezi ca mai exista himen? E dus demult!

| unu a răspuns:

Esti virgina daca n-ai facut sex.

| Cryzy a răspuns:

S-ar putea sa ai un himen flexibil sau chiar s anul ai deloc(ceea ce este cam rar). Deci e posibil sa inca mai fii virgina daca zici ca nu ti-a curs sange.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fata mea u nu mai esti cum te-a lasat maicata e clar asta deci nu mai esti virgina.Intrebarea este dc cu un vibrator si nu cu un OM?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Draga mea, daca nu ti l-ai introdus in vagin si ti-ai stimulat doar clitorisul, inca esti virgina.
Alfel, exista posibilitatea sa te fi dezvirginat singura, acest lucru se poate intampla si cu degetul, nu numai cu vibratorul, in cazul unei introduceri adanci in vagin.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu mai esti virgina.nu trebuie neaparat sa curga singe