| ioan8 a întrebat:

se poate sa curga sange de mai multe ori daca nu ma e virgina? sunt ingrijorat pentru ca asta e a doua oara cand intretin relatii sexuale cu prietena mea iar asta e a doua oara cand a curs, e posibil asa ceva? ti-n sa mentionez ca prima oara a simtit si ea ca s-a rupt himenul! deci e posibil sa curga de mai multe ori? Multumesc!

1 răspuns:
| SerbanElyan a răspuns:

Tu ai fost la vre`o ora de biologie intr`a 7a? Da e posibil sa curga de mai multe ori, din cate imi amintesc eu din putinele ore pe care le-am facut... =]