| AndreeaAncuta a întrebat:

Acum ceva timp m-am masturbat dar nu mi-a curs sange, probabil himenul nu s-a rupt. In urmatorii ani am avut doi iubiti, unul actual. Cu niciunul nu am vrut sa intretin relatii sexuale, dar am trecut prin preludiu cu ambii. Ambii m-au intrebat daca am facut sex si le-am spus ca nu, ei au spus "Cum nu, nu cred ca mai ai himenul.". Niciodata nu mi-a curs sange. Nu stiu daca mai sunt virgina sau nu. Ajutati-ma! Multumeschappy

8 răspunsuri:
evenso
| evenso a răspuns:

Fa un consult ginecologic si el iti va spune daca mai ai himenul intreg s-au s-a rupt.
De regula sangerezi si daca putin atunci cand te defloreaza cineva sau chiar tu pe tine.

| kirra886 a răspuns:

Du-te la un ginecolog,asa va fi mai bine, singura vei depista daca esti virgina numai in procesul urmatorului act sexual. Am si eu o intrebare cind te masturbai, foloseai vibrator? iar cind erai cu baietii ceea ei au intrat in tine macar putin? bafta

| radugolgolut a răspuns:

Sunteti atat de inculte incat nici sa va masturbati nu stiti (ce drac)unde traiti? daca detii un vagin zi lu mata sau cuiva sa iti dea un manual cu instructiuni, ce drac atat esti de proasta( cati ani ai?)

| Yuuki98 a răspuns:

Du-te la ginecolog el iti va spune sigur daca mai esti sau nu!

| enmaai a răspuns:

S-ar putea ca himenul sa fie intact, dar exista cazuri in caare iti poti pierde virginitatea mai greu, in cazul mamei unei prietene, a facut ca tine si si-a pierdut-o la 34 de ani! Ai Avea succes t pup:*

| Sukyyy a răspuns:

Or fi avut ei "morcovelul" prea subtire.

| teodoriykajocheriytza a răspuns:

S-ar putea ca himanul sa nu se fi rupt. mai bine te-ai duce la un ginecolog ca sa-ti faca un simplu test. eu cred ca inca mai esti virgina

| VaLyTzZA a răspuns:

Doamne fetito ce pot sa iti mai zic :O:O:O sa faci tu asta la varsta ta nu cred ca ai 30 de ani mai asteapta nu te grabi deci las-o mai moale!tongue Doamne...smug