| aideplmaideplm a întrebat:

Daca intr-o dimineata te-ai trezi cu persoana iubita in pat ce ai face? Dau fundita la cel mai tare raspuns!

Răspuns Câştigător
| TabooR a răspuns:

1.As saruta-o
2.As strange-o in brate (fara s-o storcesc)
3.SEX ora la viteza
4.o scot pe usa afara big grin

8 răspunsuri:
| Crisu a răspuns:

In primul` rand m-as holba la el 5 miute ca sa-mi dau seama daca e el sau nu. Dupa aceea m-as ciupi sa vad daca m-am trezit sau daca e un vis, dupa l-as intreba ce puii mei cauta acolo si daca, cumva s-a ratacit. Nu-mi plac surprizele, oricat de placute ar fi.

| Narfundo a răspuns:

Poi daca ar fi persoana iubita logic ca as trezi-o si as rade cu ea.M-as face confortabil langa eatongue.

| Forevăr a răspuns:

-M-as mira happy
-As tipa rolling on the floor
-L-as da pe usa afar laughing
-As incepe sa-l sarut happy
-M-as holba la el vreo cateva clipe sa ma trezesc laughing ( mai ales daca e pers iubita

| deniisa a răspuns:

Probabil l-as saruta si eventual si mai mult, am bea o cafea impreuna dupa care l-as invita sa se duca acasa.

| vẵñåtoяUdỉñPådUяε a răspuns:

1.Ma speri usor, deci primul lucru (din instinct) i-as rade o palma peste ochi big grin
2:L-as saruta si m-as bucura de acele clipewinking
3. Daaaaca as fi mai mare cu vreo 3 ani as trece mai departe, sa zic asa laughing

| puffika a răspuns:

Sincer as sarutao, misto intrebarea.Ma rog s-ar trece la mai mult de un sarut da n-am ce face e preosna iubita.Si i-as zice ca si eu il iubesc si ca ma bucur ca a venit in pat cu mine. oricum misto intrebarea

| lololooo a răspuns:

Daca e iubire adevarataaa love struck! Multee day dreaming

| Nyx a răspuns:

Vai nu, nu reactionez bine la situatii de gen si am permis de port-arma. neletala, ce e drept, dar totusi.