| anonim_4396 a întrebat:

Ce ati face, daca intr-o dimineata va-ti trezi si ati vedea ca sunteti singura persoana care mai exista pe Pamant? Cel mai interesant raspuns primeste Funda!(scuze categoria)

Răspuns Câştigător
| onlyketoops a răspuns:

Ar fi super nasol...cel probabil asi incepe sa plang gandindu-ma ca nu o sa-i mai vad pe cei dragi si intr-un final m-as sinucide...

17 răspunsuri:
| foxi a răspuns:

As cauta perechea! Sa ne inmultim!

| Pho3nix a răspuns:

As intra pe TPU si as intreba ''Aloo, unde sunteti? Dau funda la toti!''

| GoAndFuckYourselfWithAKnife a răspuns:

Deci si jb e mort? ieeeeee!

| Julia89 a răspuns:

In primul rand as plange, pentru ca nu vreau sa pierd pe toti cei dragi mie, in al doilea rand dupa ce m-am linistit (si asta o sa imi ia mult timp)as incerca orice nebunie, m-as plimba de la un capat al lumi pana in alaska as vedea toata lumea cum e, as vizita si cea mai mica scorbura, m-as da in tot felul de nebunii, de la saritul cu coarda pana la balon si eu mai stiu ce-o mai trece prin cap.asta as face tu? apropo interesanta intrebare si eu m-am gandit la asta

| Julia89 a răspuns:

In primul rand as plange de dorul celor dragi, in al doilea rand dupa ce m-as linisti(si asta o sa imi ia mult timp)as vizita toata lumea, as merge de la un capat la altul de la alaska pana in cea mai indepartata jungla, as merge cu submarin cu elicopter, cu diriabil, cu coarda m-as da, si eu stiu ce m-ai mi-o trece prin cap.tot felul de nebunii tu? apropo interesanta intrebare si eu m-am gandit la asta

| EuOO a răspuns:

Aşa cum a spus şi Maryen4all, m-aş sinucide. Şi nu pentru că n-o să-i mai văd pe cei dragi. Din toţi cei pe care îi am alături, singura persoană pentru care mi-aş da viaţa ar fi iubitul meu. De ce să rămân singură dacă el nu e acolo? Ar fi ciudat...greu...imposibil de trăit în asemenea condiţii.

| Uilula a răspuns:

Ce ai face daca nu ai mai pune intrebari in scopul de a face record de raspunsuri?

| AndreeaEma a răspuns:

laughing M-as bucura, sunt o persoana sociabila, dar uneori imi place sa fiu singura, ador linistea. Cred ca as face tot ce nu am putut sa fac pana in momentul de fata, intr-un cuvant mi-as face de cap! Totusi, dupa cativa ani ( dupa ce epuizez toate posibilitatile de a ma distra ), cred ca m-as gandi sa inventez o noua specie, niste robotei ceva pe acolo.laughing ca sa nu ma plictisesc si sa am cu cine sta la taclale. Pana la urma urmei, omul nu poate supravietui singur!

| AndreeaEma a răspuns:

Sau as face ca si TheThingThatShouldNotBe, sti cum se zice "Noaptea este un sfetnic bun ", ei bine eu imi permit sa inlocuiesc cuvantul "noaptea" cu "somnul". laughing

| William a răspuns:

As juca metin, mai exac as sparge pietre metin sau as merge la bo sa cresc si pe urma as merge la magazin si as lua tot ce pot sa car si as merge iar la metin.

Răspuns utilizator avertizat
| TheThingThatShouldNotBe a răspuns:

M-as culca la loc.

| Da3m0n a răspuns:

Nasoala intrebare! Noi de ud sa stim ce facem ca nu stim viitorul!

| Schatten a răspuns:

Nu as suporta frate! Urasc singuratatea. Fara prieteni, fara familie, ar fi un chin. M-as sinucide cel mai probabil, dar mai intai cred ca as lua-o razna.

| cristina_3212 a răspuns:

Eu as fi trista ca nu va mai avea cine sa imi rasounda la intrebarile de pe tpu.Am pus intrebarea asta unui prieten si mi-a zis ca daca s-ar intampla asta ar fi foarte fericit ca ar putea sa se uite la filme xxx

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu as face exact la fel ca si Iulia... big grin

| bucataru23 a răspuns:

Miaş aprinde o ţigare, si as savura o cafea in liniste...