| ihoof a întrebat:

Daca iubita mea e online mai mereu, dar imi raspunde greu sau zice ca vorbim mai tarziu dar ea tot e online, are rost sa ma ingrijorez? Oare sa vorbeasca cu altcineva?

9 răspunsuri:
| wildthing a răspuns:

Pentru o persoana cate tine le tine, care te iubeste, esti prioritatea numarul 1... e nerabdatoare sa comunice cu tine si chiar daca e ocupata in acel moment, tot gaseste timp sa-ti raspunda, ca macar sa-ti spuna de ce nu poate vorbi.winking

| Goete a răspuns:

Si daca e iubita "ta", e proprietatea ta si nu poate vobi cu altcineva?

| 1997onur a răspuns:

Poate vorbește cu familie ei bro nu te mai dupa nebuni ăștia doi ai și tu răbdare poate vrea și ia sa vorbească cu pritena ei și nu te mai lua după astia doi ca sunt amândoi proști rău nu-i lua în seama vorbește cu ia când te vezi cu ia și spune-i ce ai pe inima vorbește cu ia uite pe mine ma deranjează asta uite pe mine asa așa și așa și gata nu te lua după prăjiți aia doi au răutate în ei.

| 1997onur a răspuns:

Vezi răutate din ei laughing)) nu te lua după ei a intrat cineva în ei și de asta fac așa lasăi pe ăștia vorbește cu ia în realitate spune-i ce ai pe inima și nu uita (Abținete)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Depinde

E posibil să fie asta la fel cum e posibil ca doar sa va sufocați, să vorbiți prea mult și ea sa se fii plictisit sau pur și simplu nu-i mai face atâta plăcere să vorbească cu tine

Posibilități sunt multe, ca să îți dai seama fii atent la ea, la limbajul corpului, la ton și la mimica feței atunci când sunteți împreună

Încearcă să discuți deschis despre asta cu ea, întreab-o dacă e ceva ce ea are sa îți spună, dacă sunt lucruri care nu-i plac la tine și așa mai departe

Încearcă să o cunoști, e cea mai buna metodă

Mult succes!

| FredericChopin a răspuns:

Da sigur acum fara glume

| KR0N5TADT a răspuns:

Vorbește și ea cu fetele. Sau cu tipul ăla Andrei, pe care îl place în secret.

| FilipEugene a răspuns:

Părerea mea din experiența mea cu femeile este că încearcă să scape de tine și nu vrea să îți spună direct că nu te plac era unul vrea să vorbiți, așa sunt majoritatea fetelor tinere din ziua de azi. Dacă îți spune o dată că nu pot vorbi acum vorbim mai târziu și mai târziu spune același lucru înseamnă că e clar, dacă te place ar trebui să îți scrie ea scuze nu am putut să răspund mai devreme sau chestii de genul ăsta

| Stefy68472 a răspuns:

Da bai idiotule dar tu ce credeai