| rifayy a întrebat:

De ce iubita mea raspunde odata la 10 minute la mesaje si sta mereu pe invizibil? Sunt sanse mari sa vorbeasca cu altcineva?

11 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Eu spun ca ati omorat toata dragostea aia, cu atat mesaje inutile....si inca te mai intrebi de ce nu-ti raspunde?
Culcati-va ca-i trecut de 12 noaptea si fata aia doarme deja!

| Drimmero a răspuns:

Poate vrea sa faca si ea altceva, sa vada un film, un documentar, sa asculte muzica, sa fie doar cu ea in propria liniste, nu e exclus sa vorbeasca si cu altcineva, daca raspunde mai greu poate chiar are treaba daca se intampla de cateva ori, insa daca se intampla mai mereu, tin sa te anunt ca pentru tine e 'iubita ta', ea de tine s-a cam despartit.

| Mosotti a răspuns:

Si daca o vb cu cine o vb, daca cu tine e ok si relatia voastra nu e afectata, nu conteaza ce face in rest.

| T0T a răspuns:

Șanse aproape de 100%.

| 1997onur a răspuns:

Da 100%.

| Maraa345 a răspuns:

Raspunde si ea cand are chef, sanse sunt 99, 9% sa vorbeasca si cu altcineva. happy

| Anonim67377882 a răspuns:

Fuuugi de cei care stau pe invizibil.

| BoboBobo6717 a răspuns:

Fiindcă o stresezi. Dă-i pace, mai las-o să respire. De la un moment dat de saturi să fii controlată.

| lickypuss a răspuns:

Eu cred ca vorbeste cu Clayton Ray Huff, who lives at 2710 English Ivy Ct, Longwood, Florida

| Amvenitsăajutoameniideaici a răspuns:

Probabil din cauza sentimentelor pe care le ai, o zapacesti cu mesaje. Acorda-i timp sa se gandeasca la tine. Altfel, la un moment dat se va enerva. Nu e vorba ca nu te place, e vorba sa nu o faci sa fie nevoită sa îți răspundă mereu și sa se gandeasca cu stres constant la tine. Take care!

| GAL2912 a răspuns:

Nu este tocmai ok sa fim paranoici. Gândește te totuși ca poate fi ocupată, învață in cazul in care este studenta, muncește in cazul in care este acasa. Cel mai bine ar fi sa fii deschis și sa o intrebi chiar tu dacă totul este in regula happy