| ema_2625 a întrebat:

M-am impacat cu baiatul despre care v-am povestit lunile anterioare, deoarece el m-a cautat si acum totul este bine, zice ca ma iubeste, am incercat sa facem dragoste, dar vreau sa intreb de ce atunci cand doresc si eu sa ne intalnim zice ca nu poate si cand vreau sa vorbim la telefon raspunde si zice ca vorbim mai tarziu ca mananca, ca nu are baterie, iar cand eu ii fac la fel cum imi face el se supara.Sa astept sa ma caute numai el, dar adevarul este ca asa cum el vrea sa vorbeasca cu mine cand are chef asa si eu vreau cand am eu chef. Ce urmareste de fapt? El mereu devine foarte gelos si se supara daca vorbesc si cu un baiat de clasa 9. Ce sa fac? ca am ajuns sa il iubesc mult din cauza lui ca se tinea mereu dupa mine.

Răspuns Câştigător
| lovenotsex a răspuns:

Sincer te iubeste, dar nu este sigur si parerea mea ca o sa ajunga sa profite, iar la primele chestii aiurea e gata din nou. Dar tu fa ce simti, nu ce face el, pentru daca tu esti tu poate e trezeste si nu-l mai mananca atat orgoliul.Am fost si eu in cazul lui din pacate. Dar m-am trezit repede, dar era prea tarziu. Dar gelozia ar trebui sa-t arate ca te iubeste, te vrea doar pentru el,, chiar daca poate nu-ti ofera tot ce vrei sau ai nevoie(atentie, afectiune, s. a). Nu stiu ce sa cred, dar nu face cum face el, nici nu te lasa dusa de val sau de vbe.Sa va iubiti, t. c.

6 răspunsuri:
kongeriket
| kongeriket a răspuns:

"se supara daca vorbesc si cu un baiat de clasa 9" - Prin asta eu înţeleg că mai ţii unu' pe lângă el, ceea ce mă face să consider îndreptăţită reacţia lui dacă nu chiar să consider că meriţi chiar mai rău.

| Zenithf a răspuns:

Tot el este ala cu geloziile? Tipic! Asta este genul de barbat pe care nu poti pune baza, imi pare rau, dar trebuie sa-ti spun asta: Cu el te vei arde!
Si numai pe unul ca el ai putut tu sa gasesti dintre toti baietii? Adica pe unul la care ii sta capul numai la "hata-hata".
Trebuia sa stii asta de la inceput, oricine incepe viata sexuala o duce cam greu fara ea dupa. Mai ales unul asa de experimentat ca si cutarica. Si daca vei ceda, si vei ajunge pana la urma sa-i cedezi, te va calari pana se va satura si de tine. Sau veti ajunge sa va casatoriti si sa-i para rau mai tarziu ca a "renuntat" la libertate, si va ajunge din nou sa te insele.
Cam asta este ceea ce poti astepta de la el, acum totul tine de tine, ce vrei sa faci?

| AmyLee_6712 a răspuns:

Ai vorbit cu el despre cat de mult te deranjeaza ce face? Spune`i si lui cum ne spui noua. Ca la fel cum el vrea sa vb cu tine asa vrei si tu. E cam ciudat ca el se tine dupa tine, dupa care tot el te ignora sa zicem.Este posibil si sa vrea sa ii demonstrezi si tu cat de mult il iubesti, totusi nu trebuie sa ignoram o alta varianta, cea mai dureroasa poate pe care noi fetele nu o acceptam:Are si pe altcineva!

Nu vreau sa te sperii, dar poate e genu de baiat care vrea cat mai multe fete, care se simte bine cu toate felete ce ii apar in cale.

Imi pare rau daca te dezamagesc incearca prima varianta si vezi ce urmeaza apoi gandeste`te si la celalalte!

Bafta si pupicihappy!

| mirabella_1176 a răspuns:

Probabil doar te foloseste ...fie sa faci dragoste cu el fie din alte motive.

| ღ {кαтαℓуηα} ♥ a răspuns:

Cred ca tzyne la tine s-ar putea sa te vrea doar la pat oricum succes

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Te iubeste... si mie imi face la fel pr si e mai vulgar ca mine dar imi place