| nivaa a întrebat:

Daca iubita nu te intelege si se supara si ameninta ca vorbeste cu alti barbati, merita sa o lasi?

7 răspunsuri:
| mihai69 a răspuns:

Să o lași să vorbească? De ce nu? Libertatea de exprimare este un drept constituțional.

| Goete a răspuns:

N-o sa iti placa raspunsul meu.

Pui o gramada de intrebari daca iubita merita sau merita s-o lasi

Tu n-o iubesti tu vrei una pentru care sa fii Tu centrul atentiei. O Iubire adevarata este Inconditionala, nu "merita", nu e vorba de foloasele pe care le aduce autostimei tale deplorate

| VoidEternal a răspuns:

Depinde de motivele pe care le are ca sa fie suparata,

| LordCristobal a răspuns:

Frate,scăpa de iubita aia că e proastă rău de tot.
Păi cum e posibil sa te înjosească și să îți spună că vorbește cu alți bărbați?
Scăpa de fata cat mai repede că e nebună rău.

| 1997onur a răspuns:

Dacă o iubești cu adevărat da las-o sa vorbească cu cine vrea ia lasă să iasă cu prietenele ei unde vrea ea nu o obliga la absolut nimic Niciodată las-o sa facă ce vrea ia dacă o iubești cu adevărat.

| 120bulevard a răspuns:

Faptul ca ea ti-a dat unda verde la faptul ca poate sa te insele cu alti barbati oricand vrea ea arata faptul ca nu tine la tine nici macar cat tine la jegul de sub unghie, eu zic ca merita sa te desparti de ea, are o mentalitate toxica si abuziva si nu o sa-ti aduca niciun beneficiu in relatia asta, asa ca de ce mai tragi? Din moment ce ti-a spus ca poate sa vorbeasca si cu alti barbati asta denota faptul ca te are sub papuc si are un ego prea mare, si are certitudinea ca tu o sa o ierti pentru orice tampenie pe care o face, ce ai de facut in cazul asta? Ori ii darami ego-ul vorbind cu femei mai frumoase si mai bune decat e ea si o faci geloasa, dandu-si seama ca ai valoarea ridicata ca barbat, ori faci exact opusul la ce crede ea, in loc sa o ierti ca vorbeste cu alti barbati, te desparti si o admiri cum incearca sa te aduca inapoi, fiindca nu s-a asteptat niciodata la asa ceva din partea ta.

| Adolf8 a răspuns:

Îți sugerez să ieși din aceea relație, pare " toxică ".