| chiftelutacrocanta a întrebat:

Cand te-ai supara mai tare, daca ti-ai vedea iubita cum face sex pe bani cu trei barbati intr-o camera de hotel sau daca ti-ai vedea iubita cum se imbratiseaza pasional cu unul in parc?

3 răspunsuri:
| GoldenZenith a răspuns:

Daca as fi băiat, la prima varianta as fi supărat daca nu mi-ar da mie banii.
La a doua varianta, m as bucura sa ii vad îmbrățișați pentru că așa ar și muri day dreaming

| Caro34 a răspuns:

Nu stiu daca m-as supara! As lasa-o linistita sa-si faca treaba pentru totdeauna fiindcă as înțelege ca nu ma mai iubeste de vreme ce face ce face cu altii si nu cu mine...

| onneshhott a răspuns:

La varianta 1 ( hotelul ) as face probabil ceva gen crima.
2 ( parcul ) depresie.