| catalinus13 a întrebat:

Daca iubita voastra v-ar spune ca sa treceti la pasul urmator ce ati face?

7 răspunsuri:
| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Fereasca sfantul fata deja pregateste streangul

| Nemessys a răspuns:

Auleu. dar ce n-as face. laughing

| UnBroken2016 a răspuns:

Eu fac 2 pasi inapoi.

| seth2016 a răspuns:

Adica la care din pasi esti acum?

| kandaraki a răspuns:

As face sex cu ea pana ar lesina si as intrebao daca mai vrea un pas sau ramanem asa cum suntem!

| Ađrian90 a răspuns:

Cică pasul următor, păi de abia ne cunoaştem şi tu vrei pasul următor? Păăăi fuuuuuuu... laughing Vrei să mă bată maică-ta? Hă? Ce-ţi dau. 'Mnezăii tăi!

| VenomMMA a răspuns:

As parasi-o! Cum sa faca asa ceva? Ce tupeu pe ea! Mi-as lasa barba, parul lung si m-as refugia in munti sa meditez incercand sa ating Nirvana. laughing