| anonim_4396 a întrebat:

Voi cum treceti peste o despartire de iubitul/iubita voastra? happy

10 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Daca vad ca ramane durerea dupa cateva zile platesc pe una si ma rezolva. Dupa aia ma simt bine

| RAY a răspuns:

Depinde de cat sunt implicat in relatia aia cu persoana aia,daca sunt foarte implicat cu ea trec foarte greu, prin activitati gen citesc cartii,ascult muzica dar vesela, vad filme de comedie, ma plimb pe strada, glumesc cu prietenii, numai ma gandesc la ea o ignor total cu timpul mam adaptat cu ignoratul, inainte nu dar cu timpul te adaptezi te scimbi

| mihai69 a răspuns:

Cu tancul!

| J0B0MAT a răspuns:

Incerc sa imi tin mintea ocupata cu alte lucruri.

| gemeni6226 a răspuns:

Imediat caut pe altcineva.

| ishallhelpyou a răspuns:

Îți ocupi timpul, astfel nu te mai gândești la el, timpul trece, totul revine la normal.

| Ioannaaaaaaaaaa a răspuns:

Am incercat sa cunosc alta persoana.langa o alta persoana vei uita

| Miihaa a răspuns:

Ies cu prietenii, aloc mai mult loc lucurilor care imi plac

| Ane4ika256 a răspuns:

Eu de exemplu pentru a uita ies mai mult cu prietenii, aproape zilnic(asta chiar ma face sa uit). Incerc sa dorm mai mult si sa comunic mai des cu prietenii care ma fac fericita. Sper ca te-am ajutat.