| Mihaimagnidicul28 a întrebat:

Dacă la 7 zile după ce i-a întârziat stopul, a făcut un test de sarcina și a ieșit negativ, și va mai dfce mâine unul și iese tot negativ ar trebui sa-mi mai fac griji?

6 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Să o consulte medicul ginecolog nu putem sti noi de aici ce are dînsa.

| Anuskaa a răspuns:

Dar de unde sa stim noi? nu ai specificat nimic. Ai facut sex protejat dar s-a rupt prezervativul? Erai in perioada fertila cand ai facut sex? Doar pui o intrebare fara sa zici ceva concret, ai mai avut intarzieri? Ai un ciclu regulat?

| CristiDinBucuresti a răspuns (pentru Anuskaa):

El de fapt intreaba pentru prietena lui, nu vezi ca e băiat, Mihai il cheama deunde sa stim noi nene mihăiță, matale nu ai auzit de ginecolog? Sau de ce nu o lasi pe gagica ta sa intrebe ea ca ea stie sigur ce ciclu are regulat sau nu, durata ciclului, daca a luat anticonceptionale daca s-a rupt prezervativul.

| Anuskaa a răspuns (pentru CristiDinBucuresti):

Am vazut dupa ce am comentat ca e baiat

| iulian42069iulian70 a răspuns:

Si eu am avut aceasta problema

| CristiDinBucuresti a răspuns (pentru iulian42069iulian70):

Cînd ai avut Iulian problema cu ciclul? De obicei barbatii nu au asa ceva, sau tu esti un caz special, mergi la Romania Tv la lăzăruș sa prezinte cazul tau pe postlaughing