| X221X a întrebat:

Vreau sa stiu la toti baieti este asa cand se scoala penisu pe capu lui apar un fel de puncte sub ele e la toti asa

6 răspunsuri:
| kandaraki a răspuns:

Nu la toti e asa, tu esti Unic.
suferi de vreo boala ceva

| sweetangels a răspuns:

Mai spala-te ca ai facut branza...

| Yon1470 a răspuns:

De regula la toti se scoala si sta in sus, iar punctele acelea, de care spui tu, probabil sunt dotari in plus!

| Denisya a răspuns:

Bărbatu meu nu are...dar fiecare corp e diferit sa treacă pe la doctor.

| FrumuselulPpPpPp a răspuns:

Daca te uiti intr-un manual de biologie primara, acele puncte apar la toti masculii care si-au introdus puta in propria lor cavitate anala. Simpla atingere dintre propriile bacterii de pe suprafata scrotului si cele din orificiul anal, produce acea iritatie, deocamndata suportabila.
Nu-ti face griji, este doar o reactie a organismului, atunci cand detecteaza autopenetrarea, iar ca raspuns incearca prevenirea acesteia. Deci practic iti spune ca e gresit ce faci. Cine stie, poate asa ne-a creeat Dumnezeu.

| cristissz a răspuns:

Nu, nu la toti e asa.