| GulDan a întrebat:

Daca la baieti cand se masturbeaza e erectia si ejacularea sunt curios cum e la femei?

3 răspunsuri:
| Zenithf a răspuns:

Este foarte placut si mai de durata decat la noi. La noi este ca un deal care are un versant foarte abrupt, dupa ejaculare aproape ca cazi in prapastie, la femei este un platou, dupa care poate urma un alt urcus.

| Danysan a răspuns:

La Baieti se ajunge la Erectie si apoi la Ejaculare pe cand la fete Masturbarea duce la Umezire, la unele fete se lasa cu jeturi ca si cum ar ejacula dar nu e ca la Baieti ci e un lichid care apare cand sunt foarte Excitate.Masturbarea facuta cu cap si cu putin ajutor poate determina o fata sa aiba Orgasme in serie fata de baietei care saracii au doar unu.

| Chamberlin a răspuns:

Salut,
Sunt la fel la ambele sexe doar ca la barbat penisul creste iar la femei sta pe loc (dar tot se excita), in schimb ejacularea poate sa o faca si fetele dar mai greu.
Bafta!