| GabrielaCriss a întrebat:

Daca la inceput urasti un baiat iar dupa ceva timp sentimentul de ura dispare si iti bate inima tare cand il vezi ce inseamna?

7 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Inseamna ca te-ai indragostit.
Inca n-ai reusit sa intelegi asta, vad...
Dragostea are toate varstele, ar trebui sa accepti lucrul asta simplu.

| mona a răspuns:

Inseamna ca ti la el, il placi mult

| Valentina00 a răspuns:

Te-ai indragostit de el! happy

| Bøøgey a răspuns:

Ca ai probleme cu circulatia.

| nightwish12356798 a răspuns:

Pai te-ai indragostit doar ca sentinentul asta devine amar atunci cand,, baiatul'' nu si-a schimbat parerea despre tine si inca te,, uraste,, can asa, eu te-as sfatui sa nu te lasi moake deloc sa te bagi inseama cu el cat mai des si poate treaba se termina ai puteti forma un cuplu dragut, sper eu, multa bafta:*

| GabyGabitza2003 a răspuns:

Cred ca te-ai indragostit de el. ♥

| SandraMaria5 a răspuns:

Inseamna ca te-ai indragostit fara sa-ti dai seama.happy