| n0name_3512 a întrebat:

Ce sa fac sa nu mai am emotii cand ma vad cu un baiat? De ceva timp imi place de cineva si sentimentul e reciproc.Cand ma vad cu el simt cum imi bate inima mai tare si incep sa ma simt total diferit...Cum pot inlatura aceste emotii?

Răspuns Câştigător
| asdgfhresry a răspuns:

Fii tu insati. Razi la glumele lui, gandeste-te doar ca e un prieten. Sau poti sa te gandesti la altceva ce te face sa uiti. Nu trebuie sa fi superficiala. Pur si simplu trebuie sa va simtiti bine unul langa altul.

1 răspuns:
| Vizitiul a răspuns:

E normal sa ai emotii, dar nu in exces pentru ca pot devenii distructive. Gandeste-te ca esti langa o persoana asemenea tie, asta in mare parte, gandeste-te ca suntem egali, cu totii!