| Ritska a întrebat:

Daca la inceputul unei relatii este doar atractie fizica, are sanse de reusita pe termen lung relatia? Din perspectiva mea (baiat) e atractie fizica 90% si 10% sentimentala deocamdata, nu stiu ea. Ideea e ca nici nu prea stiu ce sa vorbesc cu ea, cu fosta prietena gaseam x subiecte de discutie dar cu actuala parca ma blochez. Sau poate e asa la inceput, nu mai stiu! : ))

2 răspunsuri:
| DeeaMarry a răspuns:

Depinde. Daca aveti aceleasi gusturi, aceleasi idei, ganditi asemanator, s-ar putea ca mai incolo sa simtiti ceva mai mult decat atractie fizica.

| ApriV a răspuns:

NU! nu e asa la inceput. Inseamna ca nu aveti ce vorbi. si asta ar fi o problema. Nu stiu, relatia ar putea dura, acum depinde, poate ii ia ei mai mult timp sa se obisnuiasca