| fairyLex a întrebat:

Nu stiu ce sa vorbesc cu un baiat. Nu pot avansa de la "Ce mai faci?" si dupa ce raspunde, nimic ma blochez, am o prietena care invarte baietiichiar daca nu o plac, nu stiu ce le spune dar ajung sa o placa thinking Eu in schimb tacstraight face sunt foarte frustrata din cauza asta. Am inteles ca poti discuta orice dar totusi nu reusesc sa introduc acele subiecte interesante in discutie. Nu stiu ce sa fac, astept raspuns. Multumesc...:X

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce faci?
bine!
faci un pool pe pedepse?
de obicei dai pedepse naspa?
si ce mai faci?

cum a fost la scoala.

ai vazut-o pe aia.`. bla bla. a.

eu asa fac. si nici eu nu stiu cum fac de ajung sa ma placa angry!

3 răspunsuri:
| HBK a răspuns:

Daca iti pui unpic ambitia in joc, poti fi si tu ca prietena aceea, chiar si mai mult.Foloseste-ti imaginatia, compune pe moment, depinde si de baiatul cu care vorbesti, ai grija sa nu-l plictisesti, adu in discutie subiecte care sa-i atraga atentia prin care sa-i arati ca ai o latura inteligenta, baietii apreciaza lucrul acesta.Sunt foarte multe subiecte ce va pot lega.Trebuie sa ai si putina inspiratie de momenthee hee

| Aia cu cap mare a răspuns:

Ce modestai asta de sus!laughing
Dapoi.traiasca modestia!laughing
ee da pai bagi sh tu acolo...cum o mai duci? nu stiu ce dupa aia zaci ca meri pana in cealalta camera sh cand vi inapoi il intrebi ce o facut... da depinde sh de baiat laughingsmugtrebuie sa stii sal "seduci"laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Orice, despre vreme, filme preferate, ce ai facut u ai, chestii amuzante zise de colegii, jucati poker, cruce...bla bla