| Gabriel_Ianis_2000 a întrebat:

Daca m-am imbratisat cu o fata dupa si vorbesc destul de des cu ea si pe Facebook si in real am sanse cu ea? A spus ca sunt de treaba, am primit si o inima pe Facebook

3 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Incercarea moarte n-are, zice un proverb din batrani. Incearca fiindca NU ai nimic de pierdut, ba din contra poti avea ''norocul'' sa devii unul dintre cei mai fericiti pamanteni. big grin

| aXy99 a răspuns:

Daca a zis ca esti de treaba...nu stiu ce sa zic laughing
Incearca.

| Jack99 a răspuns:

Da, ai sanse, incearca sa o cunosti si vezi daca e atrasa de tine.