| Claaudiu a întrebat:

Daca m-am masturbat de 6 ani de zile incontinuu. Am observat niste lucruri ca imi cade parul, am slabit nu mai rezist nici 3 minute cand ma excit. La ce doctor trebuie sa merg.

5 răspunsuri:
| Justme1997 a răspuns:

Psihiatru

| Hammurabi a răspuns:

Endocrinolog.
Probabil ai vreo dereglare hormonală de nu te poți opri din frecat maimuța.

| SG1995 a răspuns:

Cum adică 6 ani încontinuu? laughing
Fără pauze? Moor!

| Jay1 a răspuns:

Carenţa de vitamine duce la căderea în exces a părului, alimentaţia dezechilibrată, dar şi tulburările hormonale pot fi responsabile de căderea părului. Înainte de a începe vreun tratament.
Principalul motiv care duce la pierderea podoabei capilare este carenţa unor substanţe esenţiale (vitamine, fier, săruri minerale) din organism. La medicul sexolog-un specialist care tratează boli ale sferei sexuale, asociată cu tulburări de diverse origini, corectează comportamentul sexual, educaţia sexuală, rezolvă probleme psihologice în relaţiile dintre sexe.
Sănătate!

| Goete a răspuns:

La părologwinking