| Claaudiu a întrebat:

Eu m-am masturbat de 6 ani si de 3 ori pe zi si acum nu rezist 4 minute eu cred ca ii lipsa de vitamine, minerale si multe alte. Ce trebuie sa fac sa merg la doctor sau sunt leacuri zic eu. Voi ce ziceti

7 răspunsuri:
| Frank51 a răspuns:

Autocontrolul se invata in timpul sexului nu al masturbarii! Stai chill si chiufuleste-l in continuare.

| SkyPilot a răspuns:

Las-o mai usor. Incearca una pe zi. E cam mult ce faci si te oboseste, iti reduce nivelul de energie. Plus ca daca exagerezi, poti avea tulburari erectile sau de ejaculare cand va trebui sa operezi o domnisoara.

| Claaudiu explică (pentru SkyPilot):

Adica sa fac sex cu domnisoara te referi

| SkyPilot a răspuns (pentru Claaudiu):

Cam asa ceva big grin
Nu ai nevoie de leacuri sau de doctor, doar de un pic de stapanire de sine.

| aXy99 a răspuns:

Eu nu inteleg de unde atata timp si chef sa-i dai in cap de 3 ori pe zi rolling on the floor

Lipsa de vitamine si minerale (daca exista) nu are drept cauza masturbarea, ci alimentatia precara. Ce mananci intr-o zi?

| ywar a răspuns:

Ia si tu pe una adevarata la ciocane sau daca nu, incearca cu o gonflabila. happy

| Claaudiu explică:

O si inca ceva nu stiu daca scriu unde trebuie dar am si slabit foarte tare