| AlexFX810 a întrebat:

Salut, am și eu o întrebare. Am avut ultimul contact sexual acum 3 luni de zile și a fost ok, gen 30 de minute. Acum când m-am masturbat a durat extrem de puțin. Și s-a imtamplat de câteva ori. Trebuie sa merg la doctor?

2 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Intr-adevar ai nevoie de un tratament si ar fi indicat sa mergi neaparat sa fii "rezolvat", dar nu de un medic ci de niste femei.

| Fretus a răspuns:

Nu ma stai linistit esti in regula daca te tine 30 de minute este extraordinar nu compara masturbarea cu sexul sunt 2 lucruri diferite.