| anonim_4396 a întrebat:

Daca m-am masturbat imi poate remane penisul mic?

Răspuns Câştigător
| liliacALB a răspuns:

Nicidecum, nu stiu cum de ti-a venit intrebarea asta. Din punctul de vedere strict al penisului, masturbarea e la fel ca si actul sexual. Din punctul tau de vedere nu, bineinteles, de aceea te sfatuiesc s-o lasi mai moale, dar asta e alta poveste. Mult noroc!

21 răspunsuri:
| Dash a răspuns:

Serios, cati ani ai?

| CristiDinBucuresti a răspuns (pentru Dash):

Păi este născut in 2003

| Purec a răspuns:

Da se poate sa ramana mic

| adelolyta a răspuns (pentru Purec):

Hei nu il mai speria pe copil tongue

| Purec a răspuns (pentru adelolyta):

tongue Bine bine, dar tot va suferii de ejaculare precoce si se va face de ras la prima relatie sexuala laughing Sau o sa ii moara instrumentul prea devremelaughing

| adelolyta a răspuns (pentru Purec):

E aici sunt de acorrd, la primul act sexual doar se va urca fata pe el si deja vine... ejaculaaaaarea '' laughing

| Purec a răspuns (pentru adelolyta):

Mai bine sa se urce el pe fata, ca cu ea deasupra, o sa vina sa ne intrepe de pastile de a doua zi happy

| adelolyta a răspuns (pentru Purec):

rolling on the floor e de intrebat ne intreaba ce e aia dar faza e ca nu trebuie sa o ia el si noi ii explicam cum se ia dar uita pana se duce la fata laughing

| asKawow a răspuns (pentru Purec):

Cum adica ejaculare precocewinking

| Purec a răspuns (pentru adelolyta):

Ee hai ca macar asta o sa tina minte. O sa il bantuie asa de tare ideea de a fi tatic, ca o sa isi scrie undeva ce trebuie sa faca sa scape happy.

| adelolyta a răspuns (pentru Purec):

tongue pai daca se mai masturbeaza mult o sa fie tatic la multi copilasi, un prieten de'al iubitului meu a patit-o se masturba de la varsta de 9 ani apoi cand sa faca si el treaba...a dat de ejaculare precocelaughing

| Purec a răspuns (pentru adelolyta):

E acum fiecare cu norocul lui, bine ca iubitul tau e ok tongue

| adelolyta a răspuns (pentru Purec):

tongue sa stii ca este, nu poti spune ca avem probleme in viata sexuala ba din contra big grin

| Purec a răspuns (pentru asKawow):

"Cum adica ejaculare precoce"

Adica ejaculezi prea repede si nu reusesti sa iti satisfaci partenera. Cand te masturbezi, urmaresti doar sa obtii ejacularea cat mai rapid. Cand o sa faci dragoste o sa fie nevoie ca mai intai sa o satisfaci pe ea( sa aiba ea orgasm) si abia apoi sa ejaculezi tu

| Purec a răspuns (pentru adelolyta):

Mai esti online>?

| doctorandus a răspuns (pentru Purec):

Asta-i raspuns dat din rautate. Sau atat te duce capul.

| adelolyta a răspuns:

Nu draga masturbarea este ceva normal. deci stai chil, si de fapt u cati ani ai?

| domnulgoe a răspuns:

Mai mic decat e in prezent, nu cred ca are cum sa fie...

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu!

| CastraveteMurat5 a răspuns:

Mai mic ca niciodata

| Alinutsa0072 a răspuns:

:O o sa devina din ce in ce mai miiic. trebuia sa ai grija!