| Roberrt21 a întrebat:

Salut, daca astazi pe la 14.30 m-am masturbat si acum mi-a atins penisul si apoi pe... a ei, poate ramane insarcinata?(nu m-am spalat dupa ejacularea de la 14.30)

2 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Raspunsul este un categoric NU. In astfel de conditii nu mai poate exista un spermatozoid care sa fie VIU, dupa trecerea a mai bine de 6 ore de la momentul ejacularii. Ar fi prea de tot de domeniul miracolului. big grin

| Plato a răspuns:

Daca ti-a atins penisul apoi si-a atins si ea penisul nu, nu poate ramane.