| doarunbaiatcurios a întrebat:

Daca m-am masturbat timp de cateva minute, iar apoi m-am oprit fara a mai ejacula dar dupa cand m-am dus la baie si am urinat a iesit ceva cat de cat lipicios, intr-un fel ca sperma.Inseamna ca am ejaculat intern sau chestia aia e rau?

3 răspunsuri:
| CodrutElian1990 a răspuns:

Nu e o ejaculare, este o resorbtie. Am auzit ca exista un cult care practica acest lucru - sex fara ejaculare - pentru ca sperma sa se resoarba in organism, ajutand la vitalitatea acestuia. Nu ma criticati, ca asa am citit undeva.

| Goete a răspuns:

Cum crezi tu ca e ejacularea asta interna, sperma iti merge in interiorul tau?
Eu nu stiu daca pentru tine e rau sau nu, eu daca ma excit si nu ajung la orgasm, e rau

| dinaprilie a răspuns:

Nu poti ejacula decat extern. NU nu e rau...keep practice.