| Ioana090 a întrebat:

Am făcut sex cu iubitul meu, in timpul contactului sexual a simțit un impuls la mijlocul penisului… el a spus ca nu s-a simțit nimic ca iese. A spus ca doar avea nevoie la baie… s-a retras înainte sa simtă ca se formează ceva acolo și a mers la baie, acolo când a ajuns a urinat direct și după s-a masturbat și a ejaculat după 10 minute. Și eu am urinat după contact.Mi a trecut menstruația acum 3 zile … exista vreun risc?

6 răspunsuri:
| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Impulsul ala a fost din cauza ca a făcut pipi în tine

| Gabrieldrosu200 a răspuns (pentru VerginicăVacăGrasă):

Mi se pare ciudat, cum adica sa se urineze in vulva lol

| Emilian65 a răspuns:

Nu exista risc de sarcina.

| Goete a răspuns:

Daca ti-e teama de "un risc"
De ce faci sex neprotejat?

Si pe deasupra nici nu prea ai cunostinte de biologie. Dar e bine ca ne spui ca ai facut pis. Si eu am facut, chiar mai inaintewinking Am tras si apa dupa

Dar stai ca-mi scot globul de cristal sa iti spun daca ai ramas insarcinata.

| AliGab a răspuns:

Risc de sarcina? Pai esti in perioada fertila. Sa nu faci vreo tampenie (avort) daca-i cu ochisori!

| helpforyou a răspuns:

Nu cred ca ai nici un risc.
Auchh... dupa ce a facut sex cu tine i-a mai trebuit 10 min de masturbare? Asta cred ca este o mare problema.