| Anileda a întrebat:

Daca ma ignora un baiat care i-a placut de mine dar eu l-am respins pentru ca e mai mic ca mine cu 1 an si mi se parea stupid ...in fine...inainte ma baga in seama pe mess acum nu imi zice nimic si imi spune ca ii place de nu stiu cine imi spuneti ce inseamna dau funditaaaa

7 răspunsuri:
| I'mPerfect(a)! a răspuns:

Eu cred ca tie iti placea cum se tinea dupa tine ca prostul!
Acum nu mai are cine sa te admire si ti s-a urcat la cap! Asa se intampla cand ai prea mult orgoliu! O sa te obisnuiesti cu elwinking

Lasa-l in pace pe 'pici' si vezi-ti de viata ca nu o sa te mai streseze...ar fi fost cu adevarat 'stupid' (cum ai zis tu) daca se mai tinea dupa tine!
Bine macar ca il duce capul laughing

| HBK a răspuns:

Pur si simplu, cand a vrut sa fie cu tine l-ai refuzat, si-a vazut de viata lui in continuare si nu mai ii prezinti interes.Vede in tine decat o simpla amica.

| Pandicorn123 a răspuns:

Pai probabil a trecut de tine si s-a dus la alta sau mai o o cale poate vrea sa te faca geloasa icand ca e cu una nu stiu afla intreaba daca te mai place.dar fi discreta

| silver19 a răspuns:

"eu l-am respins pentru ca e mai mic ca mine cu 1 an si mi se parea stupid" domane fereste ce uameni straight face
Nu te place si nu-l meriti punct.

| BeTheBestAndFu*kTheRest a răspuns:

Si eu am avut exact aceeasi problema straight face
Era imposibil acel copilas... nu puteam scapa de el deloc. ii spuneam mereu ca am prieten. dar degeaba.Nu intelegea.
Iar pe mess...nu mai zic era ceva de genu"te iub te iub te iub te iub :X:X::X:X:X::X:Xkiss" la la la.
Pana la urma a renuntat.
Si acum nu ma mai baga in seama.
Dar a vorbit cu o prietena de-a mea intr-o seara si i-a spus acelei fete ca inca mai tine la mine dar s-a saturat sa se mai tina dupa mine ca un "catelus"
Sincer am remuscari pentru. baiatul alacrying

| andreea_1337 a răspuns:

Eu zic ca asta e psihologie inversa, te place insa se abtine ca intr-o zi sa-ti dai seama ca tine cu adev la tine si poate asa ii vei da o sansa. el acum asteapta un semn de la tine, cat de mic

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai probabil pentru ca te place ffff mult din moment ce e un copil el crde ca asa e mai bine pentru a putea sa nu fie rusinat de asa ceva st ce sp si mie mi se intampla chestia asta doar ca baiatl are 6 ani iar eu 12