| andrutzic a întrebat:

Mie mi-a placut de un baiat si l-am intrebat daca ai place de mine... multi prieteni dei lui imi ziceau mereu ca ii place de mine... si cand l-am intrebat mi-a zis ca nu si de atunci nu mai vb cu mine pe mess si nici fata-n fata nu ma mai baga in seama va rog sa imi spuneti cauza

Răspuns Câştigător
| UzZyTPT a răspuns:

Baiatul te place! Dar e foarte timid! Asta e raspunsul! Incearca tu sa vb cu el [ia-l cu forta daca nu vrea si intreaba-l de ce nu vb cu tinewinking ]

4 răspunsuri:
ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

Probabil, cauza este urmatoarea:Nu vrea ca tu sa iti faci iluzii ca ai putea fi impreuna cu el. Ti-a spus nu, e clar! Nu vrea sa fie cu tine.Cauta alt baiat, si nu mai insista. O sa vezi atunci ce reactie are. Daca va vrea sa fie cu tine te va cauta el.

pa, pa.

| Gabitza a răspuns:

Sincer... ceri un lucru imposibil! Nu de la noi poti afla cauza! Trebuie sa vorbesti cu el, indiferent daca nu vrea! Ar trebui sa clarificati chestia asta! In plus, depinde si de modul cum l.ai abordat tu! Poate lui nu i. a placut! Poate ar trebui sa cunosti mai bine prietenii! Poate voiau sa rada de tine! Totusi, ca sa poti afla, trebuie sa vorbesti cu el! Bafta! happy

| ana_6553 a răspuns:

Poate acel baiat nu te mai placea atunci cand l-ai intrebat?

| denisa_2193 a răspuns:

Incearca sa vorbesti cu el. happy.
Incearca sa ii spui ceeea ce simti pentru ell.
Si poate o sa mearga mai bine lucrurile:*
Succes :*!