| gummy72 a întrebat:

Plak un baiat si el pe mine dar de la un timp se joaca un joc frumos si nu prea mai vb cu el nu prea ma mai baga in seama si nici nu vrea sa fie cu mine dar imi spune ca ma ubeste nu stiu ce sa cred fiind ca dupa ce am plecat la buniki si a trecut o saptamana cand m-am intors ma ignora si zice ca vb mai tarziu m-am saturat

Răspuns Câştigător
| iLuzye a răspuns:

Hei, cati ani aveti, ca o curiozitate?
Ideea este ca e cam aiurea sa nu te mai bage in seama din cauza unui joc. Imi pare cam imatur. Si atunci foarte putin probabil sa te iubeasca cu adevarat. Daca ar fi asa, ar fi mai atent cu tine.

1 răspuns:
| beibiii_1865 a răspuns:

Hmm.ca nu prea te baga in seama. poate nu indrazneste mereu.dar daca nu vrea sa fie cu tine si te ignora si totusi iti sp ca te ubeste.asta ar trebuie sa te faca sa-ti pui un semn de intrebare asupra sinceritatii lui