| anonim_4396 a întrebat:

Daca ma masturbez cand sunt copil o sa mai fac copi cand sunt adult?

Răspuns Câştigător
| AlexanderAdrian a răspuns:

Pana la vreo 14 ani ar trebui sa te masturbezi mai rar, penisul e in prima faza de crestere acum si il poti curba fara sa vrei daca te masturbezi aiurea. Asa ca, daca tii musai, fa-o cu mana si tine-l cat mai drept posibil. Nu-l freca de covor, nu-l freca in dreapta sau in stanga prin pantaloni sau chiloti etc. Si repet, mai rar.

Vei putea face copii fara probleme, masturbarea nu cauzeaza in chestia asta.

8 răspunsuri:
| 0IoAnA0 a răspuns:

Normal! Stai calm si bucura-telaughing Dar in cazul in care esti prea mic mai bine lasa-te de masturbat straight face.

| Adryan17 a răspuns:

Bineinteles ca da

| Emilian65 a răspuns:

Vei putea face copii daca te masturbezi cand esti copil(pana in 10 ani), dar ti-a iesit sperma de pe scula?

| Captoresque a răspuns:

Nu. O să faci gangrenă, și o să-ți cadă. Dar privește partea bună a lucrurilor: Poți să ți-o faci săpun dup-aia.

| fotbalistata a răspuns:

Bineinteles ca mai poti face copiii.normal,nu exagera si tu acum daca esti prea micut big grin

| vlad255 a răspuns:

12ani

| Choi_Min-Rin_1996 a răspuns:

Mooooooor rolling on the floor))))))