| Qwgjfwmx a întrebat:

Ce e mai bine sa fi copil sau adult?

Răspuns Câştigător
| LemonCandy a răspuns:

Copil! love struck
Cand esti adult. e gata cu distractia. trebuie sa muncesti... si iti va parea rau cand iti vei aduce aminte cat de bine te simtea`i in copilarie alaturi de prieteni. Iti vei da seama ca vrei sa dai timpul inapoi si nu vei putea.
Asa ca. traieste viata din plin atata timp cat mai esti copil. kiss

5 răspunsuri:
| CristineDelaruss a răspuns:

Copil.
Fiind adult ai multe treburi, multe facturi. chatterbox Trebuie sa lucrezi. x_x

| BroascaCuElice a răspuns:

Copil:]
sa fiu sincer as vrea sa fiu iar micccpuppy dog eyes la gradinitapuppy dog eyes

| 0andreea1 a răspuns:

Copil:X

| TheVampiresDiaries2012 a răspuns:

Copil
pentru ca poti face ce vrei
cand esti adult gata distractiile

| 2341234567 a răspuns:

Copil