| alexandruanghel a întrebat:

Daca ma masturbez dupa 4-5 zile in care nu am facut-o si ejaculez, sperma vine cu presiune intre ghilimele foarte mare. Daca ma masturbez timp de 2 zile la rand, nu vine cu aceeasi "presiune", este normal?

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

Bineinteles ca este ''NORMAL'' ca presiunea si viteza de expulzare a spermei sa fie mai mica din moment ce si cantitatea de sperma produsa si acumulata in vezicula seminala si prostata este de asemenea mai mica. Sanatate!

5 răspunsuri:
| mihai69 a răspuns:

Desigur.

| Emilian65 a răspuns:

Este normal în ambele cazuri.

| Hammurabi a răspuns:

E logic. Dacă o faci prea des, n-are timp să se "regenereze". laughing

| MihaiNicu23 a răspuns:

Da este normal pentru ca la 4-5 zile se strange o cantitate mai mare.

| Mihai56t a răspuns:

Da este normal.
Nu iti face griji!