| anonim_4396 a întrebat:

Daca ma masturbez " tare ", imi pot rupe "ata" si " sa ma dezvirginez singur "? Sunt baiat ( evident ),? Funda

3 răspunsuri:
| Gabbitzu a răspuns:

Asta a fost tare! pe bune? te masturbezi tu hard si se rupe? omule mergi la un control psihologic. sau eu stiu. incearca vezi poate se rupe laughing)

| corbulalbrosu a răspuns:

Bineinteles ca poti, insa nu-i vad rostul laughing Sa stii ca majoritatea barbatilor raman cu frenul intact doar putin intins pana mor.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Acea ata nu este obligatoriu sa o rupi aceasta se poate rupe la n act sexual sau chiar sa si mori cu ea.

Deci, nu ai de ce sa te masturbezi hard, sa zic asa, ca sa o rupi!