| Dianaoprescu a întrebat:

Daca sunt virgina, pot sa ma masturbez in asa fel incat sa nu ma dezvirginez?

Răspuns Câştigător
| Zenithf a răspuns:

Mangaie-ti clitorisul (organ erectil de 2-3 cm lungime, situat in partea anterioara a vulvei, omologul penisului de la barbati), e cel mai sensibil punct al vulvei si n-are nicio treaba cu himenul si dezvirginarea. Ai grija ca mucoasele vulvei sunt sensibile si contactul cu degetul uscat este la fel ca si cu nisipul, umezeste-ti degetul cu limba sau foloseste un gel/crema destinata igienei intime. Si labiile mici sunt destul de "nervoase", si partile interioare ale vulvei, asa ca ai grija si exploreaza-le pe toate.
Si spune-mi si mie cum te-ai simtit, ca sa-mi dezvolt studiile.
Ooops, asta nu trebuia sa o spun. straight face

16 răspunsuri:
| Alcyon a răspuns:

Ai grija ce faci. Nu te sfatuiesc sa-ti introduci obiecte in vagin sau mai stiu eu ce, ca risti sa faci infectii sau sa te ranesti singura.

| drogh a răspuns:

Da, dar trebuie sa ai grija sa nu-ti introduci nimic adanc.

| Seducatorul a răspuns:

Da! Numai sa nu folosesti ditamai castravetele sau cu ce va masturbati voi fetele, ca in general fetele se masturbeaza cu ce gasesc prin frigiderlaughing

| Dianaoprescu explică (pentru Seducatorul):

Pai si cum sa fac asta? Un exemplu?

| Seducatorul a răspuns (pentru Dianaoprescu):

laughinglaughingExemplu:Iei un castravete din frigider si-l bagi in p*** inainte si inapoi pana simti placere.Mai mult de-atat nu stiu ce sa-ti zic ca eu sunt baiat, nu fatalaughing

| andrei1237 a răspuns:

Da,normal.Dar ai grija.

| MiruD a răspuns:

Doar atunci cand intretii relatii sexuale, nu mai esti virgina. Daca te masturbezi, nu te dizvirginezi.

| SamyJr a răspuns (pentru MiruD):

big grin

| anonim_4396 a răspuns (pentru MiruD):

Cine ti-a spus o asemenea prostie? O seara buna.

| MiruD a răspuns (pentru anonim_4396):

Buna seara. Eu vreau sa cred ca nu sunt fete asa de disperate incat sa-si bage ditamai ghioaga de baseball, ca sa se dizvirgineze. Eu ma refer la cativa cm acolo...sa nu depaseasca 5!

| MiruD a răspuns (pentru anonim_4396):

Eu ma refeream la o masturbare de om normal, daca ma fac inteleasa! De aia am zis ca nu se poate dizvirgina.

| anonim_4396 a răspuns (pentru MiruD):

Fata draga, m-ai facut sa zambesc.Eu sunt barbat dar spre necazul multora, cunosc multa anatomie, Nu cred ca se mai studiaza acum in scoala.Iti garantez ca o fata se poate masturba, fara a se dezvergina, si se poate simti mult mai bine decat in timpul unui contact sexual.Dar nu vreau sa vorbesc despre asta online.O seara buna.

| MiruD a răspuns (pentru anonim_4396):

Fata draga nu fi trista, fiindca e pacat. laughing
Macar ai zambit datorita mine, nu?winking

| anonim_4396 a răspuns (pentru MiruD):

Corect,si mi-a facut placere.Acum chiar am ras.Nu ma starni sa fac glume pe site, ca nu stii de ce sunt in stare.In privat, nu ma dau in laturi de la nimic.

| MiruD a răspuns (pentru anonim_4396):

Ok! happy

| SebastianCMT a răspuns:

Depinde... Sa nu fie mai mare de 5cm si sa ai mare grija. deci da poti.