| king992 a întrebat:

Heii TPU! Sunt baiat si sunt virgin... daca as face face dragoste mar durea cand ma dezvirginez? daca da cat de tare?

19 răspunsuri:
| maradi3 a răspuns:

Sa nu faci astaaaaa! Asteapta pana pe la 70 de ani cand n-o sa mai simti nimic!

suntserios
| suntserios a răspuns:

Depinde de ce parte a penisului vei fi

| corbulalbrosu a răspuns:

Daca tu esti cel care penetrezi o alta persoana (fata sau baiat), teoretic nu ar trebui sa apara nici macar senzatia de disconfort. Insa se schimba datele problemei, in cazul in care tu esti cel penetrat fiindca o asemenea dezvirginare este garantat dureroasa. big grin

| mihai69 a răspuns:

Nu.

| IoanaPuppy31 a răspuns:

In primul rand trebuie sa ai peste 18 ani, daca nu ai inca, ia-ti gandul.

| Nemessys a răspuns (pentru IoanaPuppy31):

Si de ce ar trebui sa aiba peste 18 ani?

| corbulalbrosu a răspuns (pentru IoanaPuppy31):

In cazul in care baiatul are mai putin de 18 ani ce ar trebui sa faca? Sa si-o frece la rece, pentru a pacatui intr-o mai mica masura? laughing

| king992 explică (pentru Nemessys):

Nu

| king992 explică (pentru IoanaPuppy31):

De ce sa am peste 18 ani?

| IoanaPuppy31 a răspuns (pentru king992):

Pentru ca esti minor si ai lucruri mai importante de facut..cum ar fi sa inveti ca sa iti faci un viitor, zic si eu.

| IoanaPuppy31 a răspuns (pentru corbulalbrosu):

Sa isi vada de scoala. oricum generatia asta se duce de rapa! tu crezi ca daca si-o trage cu oricine de la varsta asta o sa ajunga bine? gandeste-te si tu un pic la viitor.

| corbulalbrosu a răspuns (pentru IoanaPuppy31):

Eu mi-am inceput viata sexuala la 14 (din clasa a 7-a), dar acest lucru nu mi-a afectat/daunat absolut deloc nici procesului educativ, nici al celui cultural si cu atat mai putin celui scolar din moment ce am urmat cursurile universitare ale uneia dintre cele mai prestigioade universitati si facultati. Gandirea ta cel putin in aceasta privinta (probabil), lasa de dorit si denota ca este mai mult decat limitata, retrograda si inchistata in perceptele unei ""morale crestine"" absurde si anacronice.

| IoanaPuppy31 a răspuns (pentru corbulalbrosu):

"morale crestine" cica...ori esti pocait ori ateu, imi pare rau

| corbulalbrosu a răspuns (pentru IoanaPuppy31):

Atat religia cat si biserica indiferent care ar fi acestea, dar cu precadere una dintre cele mai anacronice si retrograde cum este biserica ortodoxa a fost dintotdeauna adversara inversunata si de moarte a stiintei si a procesului de acumulare de cunoastere si inteligenta, prin educatie si cultura, strict necesare unor profesii asa cum este cea aleasa de mine. NO COMMENT

| IoanaPuppy31 a răspuns (pentru corbulalbrosu):

Ei bine stiinta nu poate sa explice totul. Poate sa explice stiinta cum a aparut totul din nimic? Nu. Si nu veni cu raspunsul "Big bang" sau altceva pentru ca si aia s-a creat din ceva. Biserica sustine adevarul si realitatea. Stiinta sustine uneori niste prostii de iti vine sa te ascunzi, cum ar fi ca vine sfarsitul lumii..nu o venit niciodata cand o spus ei si nici nu o sa vina. Va veni cand vrea Dumnezeu.

| corbulalbrosu a răspuns (pentru IoanaPuppy31):

Ultimele 2 propozitii fac parte in mod absolut sigur dintre cele mai cretine si imbecile afirmatii pe care le-ai mentionat. Habotnicia mult prea evidenta ti-a spalat creierului de orice urma de ratiune sau macar gandire inteligenta. NO COMMENT rolling on the floor rolling on the floor

| IoanaPuppy31 a răspuns (pentru corbulalbrosu):

Tu afirmi niste chestii stupide si tot eu sunt cea care nu are pic de ratiune. ok, paa.

| corbulalbrosu a răspuns (pentru IoanaPuppy31):

Stau si ma intreb, oare cate circumvolutiuni ai tu pe creierasul tau bine si intens "spalat" si cu grija netezit de "nenea" preot laughing Probabil ca nici tu nu poti avea mai multe, avand si tu doar o singura circumvolutiune asa cum o aveau pe vremuri militienii, una perfect liniara si circulara la ei imprimata de cascheta. La tine s-ar putea sa fie impimata de cordeluta sau de batic cumva? rolling on the floor

| IoanaPuppy31 a răspuns (pentru corbulalbrosu):

Nu e vina mea ca tu habar nu ai de realitate. Si cu asta am terminat conversatia.