| maria_2139 a întrebat:

Daca ma place de ce nu ma cheama afara(in oras)? big grin

12 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Vorba lui Vadim ă dă tîmpitrolling on the floor

| Freya1 a răspuns:

Pai mai bine cheama-l tu si vezi cum reactioneaza si cum se comporta si in functie de asta iti dai seama daca te place cu adevarat

| Danysan a răspuns:

Pt ca e o Fire mai Timida sau asteapta mai multe de la tine. Esti cu el Intr-o Relatie? Sau esti sigura ca te Place?

| Zabbyel a răspuns:

Mai bine intreaba-l pe el love strucklove struck
daca nu iti raspunde big grin imi dai un mesaj privat mie love struck si iti zic acolo (o mica opinie) big grin

| unknøwn a răspuns:

Poate-i agorafob.
Poate are diaree.
Poate nu are chef să te scoată în oraş.
Poate e prea frig pentru asta.
Poate e un căutat general de poliţie şi nu iese în public.

| ElenaDanielaE a răspuns:

Nu-i pregătit încă! puppy dog eyes

| criiele a răspuns:

Poate nu are suficient curaj

| InceputulUnuiSfarsit a răspuns:

Poate ca este prea timid si ii este teama de un eventual refuz. Invita-l tu sau dai de inteles ca ai vrea sa iesi cu el. Esti sigura ca te place? kiss

| numeletrandafirului a răspuns:

Probabil ca ii este rusine, vorbeste cu el si spune-i ca te plictisesti si ai vrea sa iesiti pe afara si probabil dupa aceea isi va face si el curajul sa te invite pe undeva. Unii baieti sunt mai rusinosi chiar daca comportamentul lor ne face sa credem altceva

| maria_2139 explică:

Ma place, mi-a zis asta si mi-o arata si prin compotrament.

| FelicityRight a răspuns:

Pentru ca ii este frica sa nu fie refuzat...eu zic sa propui tu ca cica fetele sunt mult mai curajoase :3winking

| CSL a răspuns:

Poate pentru ca nu e foarte sigur ca te place. De obicei, atunci cand placi cu adevarat o persoana, faci orice pentru a-i arata macar o particica din sentimentele tale. esti sigura ca te place? Daca da, invita-l tu. se va bucura! Mai exista posibilitatea sa nu se fi gandit la asta. poate el crede ca nu are nicio sansa si asa mai departe.