| comansorin a întrebat:

Cum te cheama? Iti place sau nu?

Răspuns Câştigător
caramela
| caramela a răspuns:

Buna! imi place numele meu pentru ca sunt fata dar am nume de baiat:d... Vali

| comansorin explică (pentru caramela):

Nu, nu e nume de baiat si pe mine ma cheama sorin si exista si varianta feminina (sorina) pe tine te cheama clar valentina dar vali este doar o prescurtare / alintare

| caramela a răspuns (pentru comansorin):

Nu bre, vali imi zice in buletinlove struck

| comansorin explică (pentru caramela):

Aaa pai si ce? vali vine si de la valentin si de la valentina ce nu si pe verisoara mea o cheama gabi? ce asta inseamna ca e neaparat nume de baiat? e si de fata si de baiat!

7 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

M-am obisnuit dar la inceput nu imi placea.

| Ramonaaaa a răspuns:

Mă cheamă Ramona Gabriela.La început nu îmi placea nici Ramona,nici Gabriela dar acum pot să spun că m-am obişnuit şi conformat căci nu am de ales laughing.
Ramona chiar îmi place, mi se pare un nume marfă, inspirat.Gabriela mi se pare un nume ok, destul de banal dar în regulă.

| Addina a răspuns:

Intrebarea? Nu.

| Reek54 a răspuns:

Adrian, hmm. da imi place, dar am 2 prenume, presupun ca pe al 2-lea o sa'l schimb.