| Interneta a întrebat:

Daca ma scarpin pot sa raman insarcinata?

Răspuns Câştigător
greece12
| greece12 a răspuns:

Depinde unde te scarpini si cu ce!happy

9 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Ești sigură că n-ai vrut să nimerești la "Trivia/Amuzante"?hee hee

Și stai liniștită, dacă nu te scarpini unde și cu ce nu trebuie, n-ai șanse să devii mămică în viitorul apropiat.

| foxi a răspuns:

La mintea ta.se pote!

| Graphee a răspuns:

- Cu ce şi unde!? La întrebările astea aş vrea să ai grijă. laughing

| crisxd a răspuns:

Iti patineaza musca pe creier.

| 6111992 a răspuns:

Nu.

| alex942 a răspuns:

Insarcinata se ramane atunci cand spermatozoizii barbatului fac contact cu ovulul femeii.

| Shnitzy1324 a răspuns:

Din pacate da. :]] Daca sincer sigur ca nu. Bafta si fii mai atenta.

| Loran a răspuns:

Desigur, si daca o privesti mai pervers poti ramane insarcinata!

| CristinaAlina a răspuns:

Mamaaa laughingrolling on the floorlaughing)
asta este ce-a mai tare intrebare...laughinglaughing)