| BlancaFantasma a întrebat:

Daca maine l`ai vedea pe justin bieber in realitate ce`ai face?batting eyelashes

ia sa vedem ce zic fanii/fanele caraghiosului astuialaughing

Răspuns Câştigător
| BroascaCuElice a răspuns:

I'as da headshot o.O

28 răspunsuri:
| TitiDrLove a răspuns:

As lua un ak47 si l-as ciurui.rolling on the floor

| Castiel a răspuns:

Ias arata parul din cur.

| BlancaFantasma explică:

rolling on the floor)imi plac raspunsurile

| BlancaFantasma explică:

Lasati naiba intrebarea asta si raspundeti la altelelaughingasta a fost pusa doar sa vad ce zic fanele lu` ala micu`rolling on the floor)

Răspuns utilizator avertizat
| Mynewlifestyle a răspuns:

Idem Johnny "headshot"laughing) daca nu i-as intoarce spatele si as plecahappy mai departe...

| Anonim69 a răspuns:

Jnebun?!,i as da l.mbi.

| BroascaCuElice a răspuns:

Uite maaa au trecut fanele lui ala pe aici :]] si au dat stupid:]]

| StefanJobs a răspuns:

Cine e Justin Bieber?

| Gabriel1 a răspuns:

Il vreti la Steaua?

| calin3003 a răspuns:

Mi-as satisface nevoile fiziologie pe fata lui

| EvangelineDS a răspuns:

Las ademeni in casa cu un biberon cu cutitul si cand intra...sti si tu

| Teodor555 a răspuns:

I-as taia parul dupa care i-as sparge nanauuu

| JuLien a răspuns:

I-as zice ca e un fatalau si arata ca unu'. si sa rezolve acesta problema. (totul fiind zis pe un ton ca intre prietenii)

| bianca19995 a răspuns:

Justin Bieber e un mare fraier fara talent. Fetele il plac pentru,, frumusetea lui''.Eu una il detest si daca l-as vede nu miar pasa

| llucixxl a răspuns:

Awp>deprimare.

| michaelina a răspuns:

Hmmm las intreba cum face oralulaughing da de unde. i-as baga un castravete in nas si las tunde la chelie. as trece p langa el neobservata

| XxXBlackVampireXxX a răspuns:

As lua drujba.devil

| acarata a răspuns:

N-as face nimic. E un, mai bine nu zic ce ca nu vreau sa jignesc pe nimeni. Nici macar pe oamenii pe care ii detest din tot sufletul si inima mea. Ce sa-i faci, nu poti suporta pe toata lumea. Eu una nu il pot suporta pe Biberon. Asta e.

| Mousey400 a răspuns:

Nimic. mi-as vedea de treaba oh go on

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Elena buna intrebarerolling on the floor). sincer nu sunt fana Justin Bieber.din pacate nu il suport.trist.nu-i asa thinking rolling on the floor).mda cred ca l-as taia bucatele si l-as arunca in soda caustica! laughing)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

M**eee Justinnnnnnn laughing)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si ete si marea fana a lui...laughing) @LoveBieber esti penibila daca crezi ca ala ''e un mare artist'' sau nu stiu celaughing)ia sa iti dam si fie foc ca lu justinlaughing

| summergirl25 a răspuns:

Daca las vedea pe Justin Bieber in realitate maine, cred ca as lesina, mas trezi si o sa cred ca nu e realitate!

| NYLAMN a răspuns:

L-as huidui: huuua, ...samantarule, zombalaule

| NYLAMN a răspuns:

Un aurolac

| Denni_4804 a răspuns:

Inafara sa jigniti ...altceva mai nou stiti? :d

| criis a răspuns:

Sincer, daca imi puneai intrebarea asta acum 1 an, iti spuneam ca as lesina... dar acum iti spun ca m`as duce si as face o poza cu el ♥