| vladinhoVLADUTZ a întrebat:

Daca mama nu e multumita de prietena mea si parinti s.au certat intre ei si eu nu i.am jignit parinti niciodata si ea imi jigneste parinti ce credeti? Ce caracter are acea fata care imi jigneste parinti desi eu nu i.am jignit parinti ei niciodata? Merita sa fac sacrifici pentru ea?

4 răspunsuri:
| MuñequitaLoka a răspuns:

NUUU! foarte urat din partea ei...nu are respect pentru familia ta

| perryornitorinca a răspuns:

Clar e o proasta ordinara care nu stie ce e ala respect las-o frate...tu nu vezi ca e dusa?!

| BlackRose95 a răspuns:

Nu se merita sa faci nimic pentru ea. Cauta o fata care sa te respecte pentru ca iubire fara respect nu exista.

| RaLuCa23 a răspuns:

Mda,e un lucru foarte urat din partea ei! Daca te respecta pe tine trebuie sa ii respecte si pe ei! Macar vorbeste cu ea si intreab-o de ce face lucrul asta si adu-i aminte ca tu nu i-ai jignit parintii si poate isi cere scuze si zice ca ii pare rau dar daca nu o face gaseste-ti o fata care intr-adevar sa te respecte.