| anonim_4396 a întrebat:

fostul meu prieten doreste sa ne impacam dar mi-a spus pana si "rasputie" in timpul in care nu am mai fost impreuna si cat am fost impreuna m-a batut injurat de parinti ma jignit, credeti ca mai merita? eu nu stiu ce sa mai zic happy

11 răspunsuri:
| MenInShadow a răspuns:

Pana si un baiat care bate fete, injura, etc etc, iubeste, dar nu merita sa fie iubit daca el o face in felul asta.
Sfatul meu ar fi sa zici NU, pentru ca aia nu este dragoste, ci doar bataie de joc.
Parerea mea este ca acei baieti, trebuie batuti cu biciu sau ceva mai calumea, sa vada cum e, sa stie sa nu mai faca, pentru ca "fiecare barbat are onoarea lui, dar si-o pierde atunci cand ridica mana asupra unei fete".

| Rukhsandra a răspuns:

Nu ..adica balta are peste.De ce sa te implici intr-o relatie in care nu esti respectata nici tu nici parinti tai

| Ingrid16V a răspuns:

Pai, chiar daca poate tu mai tii la el, eu zic ca NU merita sad Daca il iubesti sigur iti va fi greu sa-i spui nu sad dar gandeste-te putin: te-a injurat, te-a jignit, te-a batut... un asemenea "specimen" nu se poate numi baiat, ci canalie straight face El nu merita nicio fata, mai ales pe tine care ai suportat atatea cat ati fost impreuna straight face
Cu parere de rau iti spun ca NU TE MERITA, insa e alegerea ta, dar daca a facut o data toate astea, sigur le va mai repeta straight face
Succes in ceea ce hotarasti! >; d

| Bianca1001Bia a răspuns (pentru Ingrid16V):

Mersi nici nu am de gand sa fac asta nu in viata asta
laughing)

| Lυα a răspuns:

Cu siguranta, nu.

| adriana49 a răspuns:

Daca asa crede el ca se procedeaza atunci eu zic ca nu merita deoarece se comporta mai rau ca un animal. Daca a facut asta o data inseamna ca poate sa se repete. Sincera sa fiu eu zic ca trebuie sa ai grija la asemenea persoane.ASCULTATI INIMA. SUCCES

| Casa a răspuns:

Ceau! Nu mai merita e clar, dupa ce el te-o batut si teo jignit! E clar ca nu, si ai grija cu cine esti? Bafta si ai grija

| Bianca1001Bia a răspuns (pentru Casa):

Mersi nu nu nu o sa ma impac e prea mult

| s3byk91 a răspuns:

Buna, sunt baiat si poate nu am dreptate in legatura cu ce iti voi zice. asculta-ma, daca te-a batut, injurat de parinti sau ce a mai facut el nu inseamna ca nu te iubeste. INSA daca a ajuns sa faca asa ceva sa stii ca nu se va oprii o safoe cuminte o luna sau doua si pe urma o luati de la inceput(pun pariu ca daca face ce ai zis voi doi va certati zii de zii). Nu e bine, chiar daca te iubeste si il iubesti nimeni nu merita o injuratura cu atat mai putin o palma. Deci el nu se va opri dupa parerea mea, decizia tu o iei. Daca esti de acord sa treci prin ce ai mai trecut si esti de acord sa treci prin asta tot restul vietii sau inca o perioada este alegerea ta. eu zic ca nu e bine sa te mai impaci cu el. Lasa-l balta. cauta pe cineva care chiar te vrea si nu ar putea sa ii faca asa ceva persoanei iubite. iti urez multa bafta si sper sa ma sculti si nu vei avea asa mult de suferit. ai grija de tine. Ciao

| Bianca1001Bia a răspuns (pentru s3byk91):

Nu am de gand sa ma impac cu el laughing) si nu e vorba de o palma am aruncat un pix si apoi m-am trezit cu vreo 10 pumni in spate de mam facut vanata 2 lunilaughing

| tatiana_1571 a răspuns:

Nuuuuuuuuuuuu